www.vipbakim.com

Genç Bir Cilt İçin Neler Yapılmalı?

Genç Bir Cilt İçin Neler Yapılmalı?

Sağlık bir cilt genç görünmenin en büyük avantajlarından biridir. Genlerimizden gelen özelliklerinin cildimize etkisi çok fazladır ve tabi ki de bizimde dışarıdan yaptığımız müdahale ve kötü alışkanlıklar nedeniyle de cildimiz oldukça fazla yıpranır veya tam aksine olduğundan daha da güzel sonuçlar ortaya çıkabilir. Genç görünmek mükemmel bir cilde sahip olmak herkesin arzusudur ve tabi genellikle kadınların arzusudur. Her şeyde olduğu gibi bununda bir çözümü vardır.

76084 Bitte verwenden Sie das Motiv nur mit Quellenangabe Foto: djd/PREVAL Dermatica GmbH/vladimirfloyd - fotolia.de. Verstoesse gegen das Urheberrecht muessen wir juristisch verfolgen. Bilder duerfen nur mit vollstaendiger Quellenangabe und im Zusammenhang mit dem jeweiligen Text genutzt werden. Wer Urheberrechte verletzt, muss mit erheblichen zivil- und strafrechtlichen Konsequenzen rechnen. Bitte immer bei Verwendung Abdruckbeleg/Veroeffentlichungshinweis an: djd, Bahnhofstr. 44, 97234 Reichenberg oder an info@djd.de

Genç bir cilt için ilk olarak muhakkak bol bol su içmek altın kuraldır. Su bizim en fazla ihtiyaç duyduğumuz kaynaktır. Gün boyunca elimizdengeldiği kadar su içmeye özen göstermek zorundayız. Dikkat edersiniz ki su kaybı yaşayan kişilerde dökülme ve kırışıklıklar ortaya çıkar.

Diğer bir öneri ise cildinizi her zaman nemlendirmelisiniz ve ılık su yardımıyla yüzünüzü yıkamalısınız

Duşlardan sonra kesinlikle cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile

cildinizi nemlendirmelisiniz. Her bayan makyaj yapmaya bayılır fakat gün bittiğinde makyajı temizlemek zor gelir ama atlanması gerekir ki makyajla yatmak çok büyük risktir gece cildinizin rahat etmesi gerekir makyajınızı temizleyip gözeneklerinizi açmalısınız.

saglikli-cilt-icin-neler-yapilmali

Uyumak gibisi yok genç cilt için yapılması gereken en iyisi düzenli uyku gerekmektedir boşuna dememişler güzellik uykusu diye düzenli olarak uykunun alınması cildinizin yenilenmesini sağlayacak ve cildiniz dinlenecektir. Uykusuz kalınca cildinizdeki renk değişikliği ve gözaltındaki morlukları fark etmişsinizdir bu yüzden kesinlikle genç bir cilt için düzenli uyku çok önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.