www.vipbakim.com

İkbal Gürpınar Kırışıklık Kremi

İkbal Gürpınar Kırışıklık Kremi

Bir dönem kadın programları ile ünlenen İkbal Gürpınar cildinin sırrı nedir diye merak edenlere bu sırrı vermişti. Çünkü programı izleyen pek çok kişinin gözünden kaçmayan şey Gürpınar’ın cildinin güzelliği olmuştu. Sevenleri ile bu sırrı paylaşan sunucu Secret Age adlı kremi düzenli olarak kullandığını açıklamıştı. Peki, bu krem nedir, ne işe yarar?

Secret Age Kremleri

Secret Age markasıyla piyasaya sürülen bu kremler tamamen doğal içerikleri ile dikkat çekiyor. Bitki özlerinden elde edilen ve ek olarak zeytinyağı, kantaron yağı, şeftali yağı, buğday yağı gibi yine doğal içerikler eklenerek elde edilen bu kremler cilt sağlığı için oldukça etkili oluyor.

Kremin adından da anlaşıldığı gibi kırışıklıkların oluşumunu geciktirme ve oluşa kırışıklıkları açma gibi özellikleri sayesinde yaşınızı saklamanıza da yardımcı oluyor. İkbal Gürpınar kırışıklık kremi olarak nam salan bu kremin etkilerini görmek isteyenler için en canlı örnek ise bir dönemlerin ünlü sunucusu İkbal Gürpınar diyebiliriz.

Nasıl Kullanmalı?

Bu kremden verim almak ve faydalarını hissetmek istiyorsanız günde 2 kere düzenli olarak kullanmanız yeterlidir. Sabah ve akşam bu kremi kullanmanız sizin daha kolay ve verimli olacaktır. Bu şekilde bir ay boyunca kremi kullanmanız halinde sonuçlarını göreceksiniz.

Daha çabuk sonuç almak için kremi daha sık sürmeye ya da cildin daha güzel olması için yüksek dozlarda sürmeye gerek yoktur. Belirtilen şekilde kullanmanız halinde 1 ay sonunda etkili sonuç almaya başlarsınız.

Kullanıcı Yorumları

İkbal Gürpınar’ın cildini görenler kremin kendisinde de aynı şekilde etkili olacağını düşünerek hataya düşmemelidirler. Çünkü sunucu Gürpınar’ın cildi bildiğiniz gibi eskiden beri böyle pürüzsüz. Yani yüzündeki sivilce, siyah nokta, kırışıklık, açık gözenekler ya da cilt lekeleri hiçbir zaman görülmedi. Bu yüzden kremin bu durumlarda nasıl etki bırakacağına, gerçekten işe yarayıp yaramayacağına ilişkin bir şey söylemek oldukça zor. İşte bu yüzen kremi satın almadan önce mutlaka Secret Age kullanıcı yorumları kısmına bakarak fikir edinmeye çalışın. Aksi takdirde kremler için ödediğiniz para boşa gideceği gibi yaşadığınız hayal kırıklığı da sizi yıpratacaktır.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.