www.vipbakim.com

En Trend Ojeler

En Trend Ojeler

Tırnak bakımı her bayan için kuşkusuz çok önemlidir. Tırnak bakımı aşamasında en çok ilgilenilen konu ise oje seçimi ve kullanımıdır. Yeni bir sezonun gelmesinin ardından ojeler konusunda da yenilikler kendini göstermeye başlamış bulunmaktadır.

Özellikle tırnak tasarımlarının oluşması ile birlikte farklılıklar oje ve tırnak dünyasında yer almaya başladı. En trend ojeler konusunu ise her bayanın merak ediyor olduğunu tahmin etmek zor değildir.rengarenk ojelerFrench evrimi

Klasikleşmiş frenchlerin yerini bu sezon renkli french kullanımları almış bulunmaktadır.

Zıt renklerin kullanımı ile yapılan french uygulamaları bayanların renkli tırnaklara sahip olmalarını sağlamaktadır.

Pastel tonlar

Bu sezon en trend ojeler söz konusu olduğunda pastel tonları göstermek doğru olacaktır. Fakat birkaç farklılık bulunmaktadır.

Bu da pastel tonlarda kullanılan ojelerde ombre esintilerinin yansıtılmakta olduğudur.

Bu şekilde ombre tekniği ile yapılan ojeler oldukça dikkat çekici ve farklı olarak yansımaktadır.

renkli-leopar-oje

Metalik Tonlar

Bu sezonun önde gelen seçeneklerinden biri de metalik tonlardır. Bu tonları tek başına kullanmak oldukça büyük bir hayranlık uyandıracak iken buna cesaret edemeyenler uygun detaylar ile tırnaklarında metal esintisi yaratabilirler.

metalik-oje

Vazgeçilmezler

En trend ojeler söz konusu olduğunda bazı değişmezler olduğunu da söylemek gerekmektedir. Rakı beyazı kullanımını bir kesim asla eskitmezken bir kesimde bordo ve kırmızı tonlarından şaşmamaya devam etmektedir.

Gençlerin birkaç senedir tırnaklarına uyguladıkları neon renkli ojeler ise bu sezonda varlık göstermeye devam edecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.